سوالات متداول

سوالات پر کاربرد در رابطه با قرارداد تامین برق از طریق بهین برق

خیر، برای تامین برق ارزان از طریق بهین برق تنها کافیست که با ما قرارداد تامین برق امضا شود. هیچ تغییری در بستر انتقال برق و یا ادوات برقی مرتبط به انشعاب برق شما ایجاد نمیشود مصرف کننده با همان تجهیزات قبلی (کنتور،کابل و ...) برق مصرفی خود را دریافت میکند.
خیر، برای بستن قرارداد با بهین برق هیچ هزینه ای پرداخت نمیشود. با توجه به توافق شما با مجموعه بهین برق پس از تامین برق و استفاده از آن فقط هزینه برق تامین شده را پرداخت می نمایید. ما در بهین برق بسته به شرایط شما بهترین پیشنهاد را ارائه میکنیم.
خیر، با عقد قرارداد تامین برق با ما تنها آن قسمت از برق شما که توسط ما تهیه میشود ارزانتر و بهینه تر به دست شما میرسد و حتی برای لحظه ای برق انشعاب شما قطع نخواهد شد. علاوه بر این انشعاباتی که برق آنها از طریق قرارداد خرده فروشی با بهین برق تامین شود در شرایط اضطرار و خاموشیهای سراسری در اولویت تامین برق قرار خواهند گرفت.
اگر چنانچه بهین برق در خرید برق برای مصرف کننده طرف قرارداد خود اشتباهی مرتکب شود. برق مورد نیاز مصرف کننده به طور خودکار از روش قبلی یعنی از طریق برق منطقه ای تامین خواهد شد. و خرده فروش موظف به جبران مابه التفاوت قیمت برق خریداری شده توافقی با خرده فروش و قیمت برق خریداری شده توسط برق منطقه ای میباشد.
به دلایل مختلفی ممکن است مصرف کننده نتواند برق را مصرف کند. در چنین مواردی به خرده فروش اطلاع میدهد و خرده فروش بر اساس اختیارات خود و بنا بر شرایط قرارداد مشکل را برطرف خواهد کرد.
ما با استفاده از کارشناسان باتجربه در حوزه صنعت برق و با اشراف کامل بر دستورالعملها و روشهای تامین برق ارزان و ارتباط با تولیدکنندگان برق (نیروگاهها)، میتوانیم از طریق مشاوره و خرید برق در بورس انرژی، قرارداد دوجانبه و قراردا خرده فروشی، برق را به بهینه ترین قیمت ممکن به دست مصرف کنندگان برسانیم.
خدمات مشاوره ای ما شامل تمام صنایع بالای 5 مگاوات (در حال حاضر) وسایر تعرفه های برق اعم از صنایع زیر 5 مگاوات، تجاری، مسکونی، کشاورزی و … (درآینده نزدیک) میشود.
از لحظه عقد قرارداد به فاصله یک ماه میتوانیم برق را با بهینه ترین قیمت ممکن برای شما تهیه کنیم.
چه تضمینی بالاتر از اینکه هزینه برق مصرفی شما بعد از استفاده از شما دریافت خواهد شد.
شرایط پرداخت متفاوتی بسته به نوع قراردادی که با مصرف کننده بسته میشود وجود دارد که بصورت توافقی بین بهین برق و مصرف کننده در نظر کرفته میشود..
از آنجایی که برای تامین برق شما از طریق بهین برق با شما قرارداد تامین برق منعقد میگردد، و در قرارداد بند مربوط به فسخ دیده شده است. این امکان به صورت توافقی در تمام قراردادها دیده میشود.